Militaria

Zahl der Lose: 298

7 db RÉGI második világháborús humoros katonai repülős művészlap / 7 pre-1945 WWII Hungarian military aircraft humour art postcards s: Martinovits
43400.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kaiserin und Königin Zita Soldatenheim, Terrasse, Kegelbahn, Offz.-Gartenlaube, Mannsch.-Gartenlaube. Feldpost 636. / Zita császárné katonaotthona, kerthelyiség, tekepálya. Első világháborús tábori levelezőlap / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military field postcard, soldiers' home (felületi sérülés / surface damage)
43401.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Magyar vöröskeresztesek a testvér bolgár nemzet sebesültjeit ápolják. Testvéri üdvözletét küldi a vitéz bolgár nemzetnek Magyarországból... a Bolgár Vöröskereszt javára / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Hungarian Red Cross medics giving first aid to Bulgarian soldiers. Charity card for the Bulgarian Red Cross fund, litho (EB)
43402.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 000 HUF

Első világháborús osztrák-magyar tüzérek csoportképe, nevekkel feliratozva, ágyú / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military, artillery, group picture of soldiers, cannon, with written names on it. photo (vágott / cut)
43403.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Bei dem schönen Militär... / Első világháborús humoros katonai művészlap / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military, humour art postcard (kopott sarkak / worn corners)
43404.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1916-1917 Wien, Vienna, Bécs; K.u.k. Reserve-Spital Nr. 17. W. Häring / első világháborús hadikórház, sebesült osztrák-magyar katonák, nővérek / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military hospital in Vienna, injured soldiers, nurses. photo + " K.u.k. Reserve-Spital Nr. 17.Wien, XVIII. Leitermayergasse 45. IV. b. Abteilung" (fl)
43405.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 400 HUF

Bad Hall, hadikórház, fürdő, sebesült osztrák-magyar katonák és nővérek csoportképe. G.W.L. / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military hospital group picture of injured soldiers and nurses. photo (tűnyomok / pinmarks)
43406.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 400 HUF

Sebesült katonák szállítása lóvasúton / Transporting wounded soldiers by horse-drawn train. photo (EK)
43407.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kriegskameraden / WWI K.u.K. injured military officer with horse, B.K.W.I. 930-10.
43408.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 000 HUF

1906 Champ de bataille prés de la riviere de Schaho / Schlachtfeld am Schaho-Fluss / Battle at the Schacho river. TCV card (small tear)
43409.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

József főherceg / Archduke Joseph August of Austria
43410.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
2 000 HUF

Generalstabschef Conrad von Hötzendorf / K.u.K. military officer, Chief of the General Staff
43411.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF