Porzellan Zahl der Lose: 511
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3368061
11943
491
5 részes kakasmintás lágytojás kínáló szett, dobozában.
3368118
11944
491
3800
6 darab porcelán bross, h: 4,5 cm alatt 3377712
11945
491
4400
Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
3377551
11946
491
Seltmann Weiden egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
3376119
11947
491
3200
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
3376023
11948
491
Hummel Goebel falikép, jelzett, akasztó applikációval, d: 19 cm
3376025
11949
491
14 darabos régi gyermekjáték porcelán szett, 1-1 sérüléssel, jelzett.
3377402
11950
491
15000
Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm
3377762
11951
491
Porcelán kínáló Kim-Hong-do alkotásának reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, 14x21 cm
3378666
11952
491
Wagner & Apel Bertram halász. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm 3378663
11953
491
Fiú és lány napernyő alatt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
3378647
11954
491
5 darab porcelán kutya figura, klf méretben + Fa falidísz 2 darab kutya figurával 25x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF