Porzellan

Zahl der Lose: 511

5 részes kakasmintás lágytojás kínáló szett, dobozában.
11943.

Rufpreis:
2 400 HUF

6 darab porcelán bross, h: 4,5 cm alatt
11944.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11945.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Seltmann Weiden egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
11946.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
11947.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hummel Goebel falikép, jelzett, akasztó applikációval, d: 19 cm
11948.

Rufpreis:
5 000 HUF

14 darabos régi gyermekjáték porcelán szett, 1-1 sérüléssel, jelzett.
11949.

Rufpreis:
3 000 HUF

Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm
11950.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Porcelán kínáló Kim-Hong-do alkotásának reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, 14x21 cm
11951.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wagner & Apel Bertram halász. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
11952.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fiú és lány napernyő alatt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
11953.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 darab porcelán kutya figura, klf méretben + Fa falidísz 2 darab kutya figurával 25x18 cm
11954.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF