Siebenbürgen

Zahl der Lose: 644

1908 Szászváros, Broos, Orastie; utcakép templommal, üzlet. Adler fényirda / street view with church and shop (gyűrődés / crease)
41784.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

1911 Szászváros, Broos, Orastie; Gyalogsági laktanya, K.u.K. katonák. Adler fényirda 261. 1909. / K.u.K. military infantry barracks, soldiers (EK)
41785.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szászveresmart, Rothbach, Rotbav; Totale / látkép / general view (ragasztónyomok / glue marks)
41786.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

1929 Szászvolkány, Vulcan, Wolkendorf; látkép. Foto Greiner / general view (fl)
41787.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Deák tér, üzletek. Hollósi felvétele Cs. B. Sz. (W.L.?) / square, shop (EB)
41788.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; A Szatmári Irgalmas Nővérek Anyaházának emlékalbuma, füzet 10 nem képeslap hátoldalú lappal / convent. booklet with 10 non-PC cards
41789.

Rufpreis:
3 000 HUF

1902 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; látkép, zsinagóga. Reizer János kiadása, szecessziós-virágos litho keret / general view with synagogue. Art Nouveau, floral, litho frame (ázott / wet damage)
41790.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

1915 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Szamos folyó, híd, malom / Somes river, mill (r)
41791.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Szatmárnémeti, Satu Mare; bevonulás, Horthy Miklós kormányzó, "Szatmárnémeti visszatért!" Római katolikus főgimnázium és székesegyház, Pannonia szálloda, Református templom és főgimnázium / entry of the Hungarian troops, Regent Horthy. Foto Kósa photo + "1940 Szatmárnémeti visszatért" So. Stpl. (EK)
41792.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

Szatmárnémeti, Satu Mare; Kazinczy utca, Szatmári Termény és Hitelbank, üzletek. Cseplák Bálintné kiadása / street view, bank, shops (fa)
41793.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
12 000 HUF

Szatmárnémeti, Satu Mare; Deák tér, Városi bérpalota, Ösztreicher palota, Fonciere pesti biztosító intézet főügynöksége, Borgida Miklós, Weisz Izsák, Perlstein Ignác, Fried Salamon üzlete, Közvetítő bank, Szalon kávéház. Lövy kiadása / square, palaces, shops, cafe, insurance company, bank (felületi kopás / worn surface)
41794.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

1924 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Széchenyi utca. Vasúti levelezőlapárusítás 2. sz. - 1916. / Str. Regina Maria / street view
41795.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF