Siebenbürgen

Zahl der Lose: 644

1935 Alsójára, Jára, Iara de Jos; földműves asszonyok és gyerekek / peasant women and children. photo (felületi kopás / worn surface)
41339.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

1928 Alsótömös, Timisu de Jos; utcakép / street view (gyűrődések / creases)
41340.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Alvinc, Vintu de Jos; Fő utca / main street (EB)
41341.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Anina, Stájerlakanina, Steierdorf; 1. sz. légakna a bányában. Julius Engelmann kiadása / Wetterschacht I. / air mine (EK)
41343.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

1937 Apahida, Bruckendorf (Kolozsvár, Cluj); Fondat si instalat de Petre V. Bucoveanu, Dispensarul Profesor Dr Titu Gane / gyógyszertár / pharmacy. photo (EK)
41344.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

1899 (Vorläufer!) Arad, Andrássy tér este holdfényben, üzletek / square at night in moonlight, shops
41345.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

1904 Arad, Temesvár Józsefváros - Arad viszonylatú személyvonat 1904.04.18-án történt balesetének szerelvénye, vonatra vigyázó szuronyos puskájú csendőr, férfi román népviseletben, nézelődő asszonyok és helyiek, vasút, gőzmozdony / railway accident, locmotive, gendarme, local people, folklore. photo (EK)
41346.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

1903 Arad, Salacz park. Bloch H. nyomdája kiadása / park (EK)
41347.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 800 HUF

Arad, Vesztőhely hölggyel / monument, place of execution with lady (fl)
41348.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 400 HUF

1899 (Vorläufer!) Arad, a 13 vértanú kivégeztetésének 50. évfordulója dicső emlékére. Kiadja az Aradi 1848-as Országos Ereklye Múzeum / Memorial card for the 50th anniversary of the executions of the martyrs of Arad 1849-1899. Lith. Lengyel Lipót. Art Nouveau, floral, litho (ragasztónyomok / glue marks)
41349.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1913 Arad, Kossuth szobor, Arad-Csanádi takarékpénztár, üzletek. Kerpel Izsó kiadása / statue, savings bank, shops (EK)
41350.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1899 (Vorläufer) Arad, Szabadság tér, 13 Vértanú szobor, Rosenberg és Derestye Gyula üzlete, Fiume kávéház. H. Bloch kiadása / square, monument, shops, cafe (fa)
41353.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF