Siebenbürgen Zahl der Lose: 644
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3376394
41339
491
48000
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1935 Alsójára, Jára, Iara de Jos; földműves asszonyok és gyerekek / peasant women and children. photo (felületi kopás / worn surface) 3376557
41340
491
48000
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1928 Alsótömös, Timisu de Jos; utcakép / street view (gyűrődések / creases) 3373751
41341
491
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Alvinc, Vintu de Jos; Fő utca / main street (EB) 3187354
41343
491
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Anina, Stájerlakanina, Steierdorf; 1. sz. légakna a bányában. Julius Engelmann kiadása / Wetterschacht I. / air mine (EK)
3376403
41344
491
48000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1937 Apahida, Bruckendorf (Kolozsvár, Cluj); Fondat si instalat de Petre V. Bucoveanu, Dispensarul Profesor Dr Titu Gane / gyógyszertár / pharmacy. photo (EK) 3377589
41345
491
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer!) Arad, Andrássy tér este holdfényben, üzletek / square at night in moonlight, shops
3369889
41346
491
200000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1904 Arad, Temesvár Józsefváros - Arad viszonylatú személyvonat 1904.04.18-án történt balesetének szerelvénye, vonatra vigyázó szuronyos puskájú csendőr, férfi román népviseletben, nézelődő asszonyok és helyiek, vasút, gőzmozdony / railway accident, locmotive, gendarme, local people, folklore. photo (EK)
3373051
41347
491
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1903 Arad, Salacz park. Bloch H. nyomdája kiadása / park (EK)
3374730
41348
491
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Arad, Vesztőhely hölggyel / monument, place of execution with lady (fl)
3368899
41349
491
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1899 (Vorläufer!) Arad, a 13 vértanú kivégeztetésének 50. évfordulója dicső emlékére. Kiadja az Aradi 1848-as Országos Ereklye Múzeum / Memorial card for the 50th anniversary of the executions of the martyrs of Arad 1849-1899. Lith. Lengyel Lipót. Art Nouveau, floral, litho (ragasztónyomok / glue marks)
2900345
41350
491
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1913 Arad, Kossuth szobor, Arad-Csanádi takarékpénztár, üzletek. Kerpel Izsó kiadása / statue, savings bank, shops (EK)
2915971
41353
491
5500
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1899 (Vorläufer) Arad, Szabadság tér, 13 Vértanú szobor, Rosenberg és Derestye Gyula üzlete, Fiume kávéház. H. Bloch kiadása / square, monument, shops, cafe (fa)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF