Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 135

2 db RÉGI litho művészlap: Catharina Klein rózsás lapok zsoltárral / 2 pre-1945 litho art postcards: roses with psalms, signed by C. Klein
40134.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db RÉGI magyar katonai tábori posta / 2 pre-1945 military field posts
40135.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

2 db RÉGI (1905 előtti) művészlap: hölgyek, ezüstös szegéllyel / 2 pre-1905 art postcards: ladies
40136.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db RÉGI (1905 előtti) német város képeslap / 2 pre-1905 German town-view postcards: Berlin, Dresden
40137.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db RÉGI (1905 előtti) motívum képeslap: gyerekek / 2 pre-1905 motive postcards: children
40138.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db RÉGI (1905 előtti) romantikus motívum képeslap: udvarlás, szerelmespárok / 2 pre-1905 romantic motive postcards: courtship, love couples
40139.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db RÉGI művészet képeslapfüzet: Museo del Prado, Madrid / 2 pre-1945 art postcard booklets from the Museum of Prado, Madrid
40140.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db RÉGI (1905 előtti) litho művészlap: részeg humor. Szénásy kiadása / 4 pre-1905 art postcards: drunken humour. litho
40141.

Rufpreis:
5 000 HUF

1901 4 db RÉGI (1905 előtti) szecessziós hölgy művészlap. Kanitz C. és Fiai / 4 pre-1905 lady art postcards. Art Nouveau, floral
40142.
Materialzeichen

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db RÉGI (1905 előtti) litho művészlap: bohóc, közte 1 dombornyomott / 3 pre-1905 art postcards: clown, with 1 Emb. litho
40143.
Materialzeichen

Rufpreis:
5 000 HUF

1899 (Vorläufer) - 2 db RÉGI (1905 előtti) Wilhelm Boehme litho művészlap / 2 pre-1905 Wilhelm Boehme litho art postcards
40144.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db RÉGI (1905 előtti) litho hölgy művészlap / 2 pre-1905 litho lady art postcards. Meissner & Buch
40145.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF