Postkartensammlungen, Lose Zahl der Lose: 135
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3337660
40134
491
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI litho művészlap: Catharina Klein rózsás lapok zsoltárral / 2 pre-1945 litho art postcards: roses with psalms, signed by C. Klein
2431612
40135
491
900
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI magyar katonai tábori posta / 2 pre-1945 military field posts
3337652
40136
491
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI (1905 előtti) művészlap: hölgyek, ezüstös szegéllyel / 2 pre-1905 art postcards: ladies 3337642
40137
491
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI (1905 előtti) német város képeslap / 2 pre-1905 German town-view postcards: Berlin, Dresden
3337638
40138
491
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI (1905 előtti) motívum képeslap: gyerekek / 2 pre-1905 motive postcards: children
3355513
40139
491
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI (1905 előtti) romantikus motívum képeslap: udvarlás, szerelmespárok / 2 pre-1905 romantic motive postcards: courtship, love couples 3372960
40140
491
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI művészet képeslapfüzet: Museo del Prado, Madrid / 2 pre-1945 art postcard booklets from the Museum of Prado, Madrid
3349280
40141
491
Postcard lots
Ansichtskarten
4 db RÉGI (1905 előtti) litho művészlap: részeg humor. Szénásy kiadása / 4 pre-1905 art postcards: drunken humour. litho
3339705
40142
491
Postcard lots
Ansichtskarten
1901 4 db RÉGI (1905 előtti) szecessziós hölgy művészlap. Kanitz C. és Fiai / 4 pre-1905 lady art postcards. Art Nouveau, floral 3349286
40143
491
Postcard lots
Ansichtskarten
3 db RÉGI (1905 előtti) litho művészlap: bohóc, közte 1 dombornyomott / 3 pre-1905 art postcards: clown, with 1 Emb. litho
3339693
40144
491
Postcard lots
Ansichtskarten
1899 (Vorläufer) - 2 db RÉGI (1905 előtti) Wilhelm Boehme litho művészlap / 2 pre-1905 Wilhelm Boehme litho art postcards
3339677
40145
491
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI (1905 előtti) litho hölgy művészlap / 2 pre-1905 litho lady art postcards. Meissner & Buch Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF