Königreich Ungarn Zahl der Lose: 2090
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3376585
41787
491
65000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1929 Szászvolkány, Vulcan, Wolkendorf; látkép. Foto Greiner / general view (fl) 3136099
41788
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Deák tér, üzletek. Hollósi felvétele Cs. B. Sz. (W.L.?) / square, shop (EB)
3200888
41789
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; A Szatmári Irgalmas Nővérek Anyaházának emlékalbuma, füzet 10 nem képeslap hátoldalú lappal / convent. booklet with 10 non-PC cards
3377338
41790
491
44000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1902 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; látkép, zsinagóga. Reizer János kiadása, szecessziós-virágos litho keret / general view with synagogue. Art Nouveau, floral, litho frame (ázott / wet damage)
3202252
41791
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1915 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Szamos folyó, híd, malom / Somes river, mill (r)
3372558
41792
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1940 Szatmárnémeti, Satu Mare; bevonulás, Horthy Miklós kormányzó, "Szatmárnémeti visszatért!" Római katolikus főgimnázium és székesegyház, Pannonia szálloda, Református templom és főgimnázium / entry of the Hungarian troops, Regent Horthy. Foto Kósa photo + "1940 Szatmárnémeti visszatért" So. Stpl. (EK)
3371846
41793
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Szatmárnémeti, Satu Mare; Kazinczy utca, Szatmári Termény és Hitelbank, üzletek. Cseplák Bálintné kiadása / street view, bank, shops (fa)
3374937
41794
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Szatmárnémeti, Satu Mare; Deák tér, Városi bérpalota, Ösztreicher palota, Fonciere pesti biztosító intézet főügynöksége, Borgida Miklós, Weisz Izsák, Perlstein Ignác, Fried Salamon üzlete, Közvetítő bank, Szalon kávéház. Lövy kiadása / square, palaces, shops, cafe, insurance company, bank (felületi kopás / worn surface)
3374452
41795
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1924 Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Széchenyi utca. Vasúti levelezőlapárusítás 2. sz. - 1916. / Str. Regina Maria / street view
3335633
41796
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T1
Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Kálvária templom / calvary church. Weinstock 6000.
3335626
41797
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T1
Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; látkép, Hercz és fia, Huszár Aladár üzlete, Szatmárvármegyei Gazdasági Bank R.t. L'Art fotószalon / general view, shops, bank. Weinstock 5144.
3335639
41798
491
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Szatmárnémeti, Szatmár, Satu Mare; Római katolikus Székesegyház / cathedral. Weinstock 5157.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF