Karpatenukraine

Zahl der Lose: 56

1938 Beregszász, Beregovo, Berehove; Református templom, bank, Bata, Hausmann üzlete / Calvinist church, bank, shops + "1938 Beregszász visszatért" So. Stpl. (EB)
42283.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Beregszász, Beregovo, Berehove; Legiobanka / Legio bank, Hausmann Ch., Klein Mór, Rozner Izidor üzlete, trafik. L.Schönberger kiadása / bank, shops (EK)
42284.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1932 Beregszász, Beregovo, Berehove; Grand Hotel a okresni úrad, Kavarna / Grand Szálloda és járási hivatal, kávéház, Korzó Mozgó (mozi), Dobos parfüméria, üzletek, automobil, autóbusz. Schönberger kiadása / hotel, county office, cafe, cinema, perfumery, shops, automobile, autobus (fl)
42285.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 800 HUF

1910 Beregszász, Beregovo, Berehove; Bocskay utca az állami elemi iskolával, Özv. Kovács Albertné fakoporsó raktára. W. L. Bp. 6056. / street view, elementary school, shop (EK)
42286.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

1943 Beregszász, Beregovo, Berehove; mozaiklap "Hiszek Magyarország feltámadásában" irredenta propagandával / multi-view postcard with Hungarian irredenta propaganda (fa)
42287.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
2 000 HUF

Beregszász, Beregovo, Berehove; Kálvin tér, Engel Jenő könyvnyomdája, Klein Vilmos bútor raktára, üzletek / square, shops (Rb)
42288.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
8 000 HUF

1915 Csap, Chop, Cop; Korona szálloda a fürdőházzal. Vasúti levelezőlapárusítás 4965. / hotel, bath (EK)
42289.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF

1941 Feketebérc, Csornahora; Obszervatórium / observatory (kopott sarkak / worn corners)
42290.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1918 Gyertyánliget, Polyana-Gyertyánliget, Kabola Polyána, Kobyletska Poliana (Máramaros, Maramures); sétány park. Weingarten Zsigmond kiadása / promenade park (Rb)
42291.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 000 HUF

1912 Hársfalva-gyógyfürdő (Szolyva), Nelipino, Nelipyno; gyógyforrás telepe, hátoldalán Schönborn Buchheim gróf uradalmi ásványvizek újévi üdvözlete, reklámja / spring source, with Hungarian advertisement on the backside (EK)
42292.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

1900 Hársfalva, Nelipino, Nelipyno (Szolyva, Svaliava); Rudolf vár, várkastély, forrás / castle, spring source. Art Nouveau, floral (fa)
42293.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1939 Huszt, Chust, Khust; Fő tér, autóbusz, Beregi-Munkácsi Bank, Weinberger zsidó kóser üzlete / Námestí / main square, autobus, bank, Jewish Kosher shop + "KIRÁLYHÁZA - MISKOLCZ - BUDAPEST 33. E" sz. vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
42294.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF