Karpatenukraine Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3370188
42283
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T3
1938 Beregszász, Beregovo, Berehove; Református templom, bank, Bata, Hausmann üzlete / Calvinist church, bank, shops + "1938 Beregszász visszatért" So. Stpl. (EB)
3371447
42284
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T2/3
1938 Beregszász, Beregovo, Berehove; Legiobanka / Legio bank, Hausmann Ch., Klein Mór, Rozner Izidor üzlete, trafik. L.Schönberger kiadása / bank, shops (EK)
3371458
42285
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T2/3
1932 Beregszász, Beregovo, Berehove; Grand Hotel a okresni úrad, Kavarna / Grand Szálloda és járási hivatal, kávéház, Korzó Mozgó (mozi), Dobos parfüméria, üzletek, automobil, autóbusz. Schönberger kiadása / hotel, county office, cafe, cinema, perfumery, shops, automobile, autobus (fl)
3371464
42286
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T2/3
1910 Beregszász, Beregovo, Berehove; Bocskay utca az állami elemi iskolával, Özv. Kovács Albertné fakoporsó raktára. W. L. Bp. 6056. / street view, elementary school, shop (EK)
3155971
42287
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T3/4
1943 Beregszász, Beregovo, Berehove; mozaiklap "Hiszek Magyarország feltámadásában" irredenta propagandával / multi-view postcard with Hungarian irredenta propaganda (fa)
3289109
42288
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T3/4
Beregszász, Beregovo, Berehove; Kálvin tér, Engel Jenő könyvnyomdája, Klein Vilmos bútor raktára, üzletek / square, shops (Rb)
3378603
42289
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T2/3
1915 Csap, Chop, Cop; Korona szálloda a fürdőházzal. Vasúti levelezőlapárusítás 4965. / hotel, bath (EK)
3371537
42290
491
4800
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T3
1941 Feketebérc, Csornahora; Obszervatórium / observatory (kopott sarkak / worn corners) 3080598
42291
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T3
1918 Gyertyánliget, Polyana-Gyertyánliget, Kabola Polyána, Kobyletska Poliana (Máramaros, Maramures); sétány park. Weingarten Zsigmond kiadása / promenade park (Rb)
3378721
42292
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T2/3
1912 Hársfalva-gyógyfürdő (Szolyva), Nelipino, Nelipyno; gyógyforrás telepe, hátoldalán Schönborn Buchheim gróf uradalmi ásványvizek újévi üdvözlete, reklámja / spring source, with Hungarian advertisement on the backside (EK)
3371490
42293
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T3
1900 Hársfalva, Nelipino, Nelipyno (Szolyva, Svaliava); Rudolf vár, várkastély, forrás / castle, spring source. Art Nouveau, floral (fa)
3371474
42294
491
Carpatho-Ukraine
Ansichtskarten
T2/3
1939 Huszt, Chust, Khust; Fő tér, autóbusz, Beregi-Munkácsi Bank, Weinberger zsidó kóser üzlete / Námestí / main square, autobus, bank, Jewish Kosher shop + "KIRÁLYHÁZA - MISKOLCZ - BUDAPEST 33. E" sz. vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF