Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3352105
31645
490
15000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Rónay Attila (1971-) 2003. "Magyarország-Anglia 6:3, 50. évforduló" részben multicolor, aranyozott, jelzett Ag emlékérem, peremén "1047" sorszámmal, kapszulában (31,30g/0.999/42,5mm) T:PP 3235666
31646
490
Numismatik
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger " bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
3325887
31647
490
Numismatik
Sóváry János (1895-1966) / Ludvig József ~1930. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF patina 3307066
31648
490
3800
Numismatik
3341457
31649
490
Numismatik
~1900. balra néző labdarúgót profilból ábrázoló bronz lemezplakett, sarkoknál négy lyukkal a rögzítéshez (99x140mm) T:XF
3365382
31650
490
Numismatik
1930. "Az érdem jeléül - KIT. MKG. 1930" bronz díjérem (37x57mm) T:AU patina
3233681
31651
490
Numismatik
3240405
31652
490
Numismatik
1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937 ." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF
3339354
31653
490
Numismatik
1943. "Pannonia Turista Egyesület - Kajak-verseny " egyoldalas fém díjérem, gravírozott "K2 1000 - 1943. VIII. 15. - I. " szöveggel, és "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (46mm) T:AU patina 3041541
31655
490
Numismatik
1948. "Népi Bajnok" bronz asztalitenisz díjérem zománcozott "Petőfi" rátéttel az 1848-1849-es forradalom 100. évfordulója alkalmából, nemzetiszín mellszalagon, zománcozott "Munkára kész!" felirattal (36mm) T:XF
3292702
31656
490
500
Numismatik
1950. "MHK (Munkára Harcra Kész)" zománcozott fém kitűző, hátoldalán sorszámmal (~31x22mm) T:AU
3259245
31657
490
500
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF