Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 67

Rónay Attila (1971-) 2003. "Magyarország-Anglia 6:3, 50. évforduló" részben multicolor, aranyozott, jelzett Ag emlékérem, peremén "1047" sorszámmal, kapszulában (31,30g/0.999/42,5mm) T:PP
31645.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

31646.

Rufpreis:
1 600 HUF

31647.

Rufpreis:
1 600 HUF

31648.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

~1900. balra néző labdarúgót profilból ábrázoló bronz lemezplakett, sarkoknál négy lyukkal a rögzítéshez (99x140mm) T:XF
31649.

Rufpreis:
10 000 HUF

1930. "Az érdem jeléül - KIT. MKG. 1930" bronz díjérem (37x57mm) T:AU patina
31650.

Rufpreis:
1 400 HUF

31651.

Rufpreis:
2 000 HUF

31652.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943. "Pannonia Turista Egyesület - Kajak-verseny" egyoldalas fém díjérem, gravírozott "K2 1000 - 1943. VIII. 15. - I." szöveggel, és "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (46mm) T:AU patina
31653.

Rufpreis:
3 000 HUF

1948. "Népi Bajnok" bronz asztalitenisz díjérem zománcozott "Petőfi" rátéttel az 1848-1849-es forradalom 100. évfordulója alkalmából, nemzetiszín mellszalagon, zománcozott "Munkára kész!" felirattal (36mm) T:XF
31655.

Rufpreis:
5 000 HUF

1950. "MHK (Munkára Harcra Kész)" zománcozott fém kitűző, hátoldalán sorszámmal (~31x22mm) T:AU
31656.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

31657.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF