Spielzeuge Zahl der Lose: 123
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326800
13477
490
Toys, board-games
Henschel HS 100 N autóbusz makett, bontatlan csomagolásban, h: 13,5 cm
3326760
13478
490
Toys, board-games
LAZ-695E autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 73. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326754
13479
490
Toys, board-games
SAN H100A autóbusz makett, h: 12 cm + Legendás buszok a múltból 78. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326767
13480
490
Toys, board-games
Star 20 Stonka autóbusz makett, h: 8 cm + Legendás buszok a múltból 72. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326752
13481
490
Toys, board-games
SAN H01B autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 80. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326807
13482
490
Toys, board-games
BM-27 Uragan rakéta-sorozatvető makett, bontatlan csomagolásban (a csomagolás kissé sérült), h: 12,5 cm
3326771
13483
490
Toys, board-games
Hino BT51 autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 84. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326780
13484
490
Toys, board-games
Chausson APH 520 autóbusz makett, bontatlan csomagolásban, h: 14 cm
3326756
13485
490
Toys, board-games
Fleischer S5 autóbusz makett, h: 16,5 cm + Legendás buszok a múltból 77. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326764
13486
490
Toys, board-games
LiAZ-677 autóbusz makett, h: 14 cm + Legendás buszok a múltból 57. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3313468
13487
490
Toys, board-games
MAGIRUS-DEUTZ SATURN II fém makett busz, tartótokjában, h: 13,5 cm
3313457
13488
490
Toys, board-games
Vétra VBRh fém makett troli, tartótokjában, h: 13,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF