Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 140

Ezüst karkötő és keret, jelzett, nettó 26g
22121.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, mindkettő jelzett, nettó 15,4g
22122.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

2 darab ezüst (Ag) gyűrű, egyik fekete kővel, jelzett, m: 52,62, bruttó 8,8g
22123.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) karék, jelzett, nettó 21g
22124.

Rufpreis:
5 000 HUF

0,5 ct moissanite D VVS1 GRA tanusítvánnyal
22125.

Rufpreis:
5 000 HUF

22126.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, nettó 7,5g
22127.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc, aranyozott ezüst medállal, jelzett, 7,1g
22128.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arany (Au) gyűrű, kövekkel, m: 57, jelzett, bruttó 1,75g
22129.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Arany (Au) gyermek fülbevaló, 14k, jelzett, 1,4g
22130.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) fedelű só- és borsszóró pár, jelzett, fedél nettó 3g
22131.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ománi ezüst (Ag) 4 részes szalvétagyűrű szett, klf mintákkal, jelzett, díszdobozban, nettó 87g
22132.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF