Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3365915
22121
490
5500
Jewellery and precious metal items
Ezüst karkötő és keret, jelzett, nettó 26g 3366581
22122
490
9500
Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, mindkettő jelzett, nettó 15,4g 3366603
22123
490
5500
2 darab ezüst (Ag) gyűrű, egyik fekete kővel, jelzett, m: 52,62, bruttó 8,8g 3361319
22124
490
Ezüst (Ag) karék, jelzett, nettó 21g 3361642
22125
490
0,5 ct moissanite D VVS1 GRA tanusítvánnyal 3019511
22126
490
19000
3351744
22127
490
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, nettó 7,5g 3341565
22128
490
Ezüst (Ag) nyaklánc, aranyozott ezüst medállal, jelzett, 7,1g 3350564
22129
490
40000
Arany (Au) gyűrű, kövekkel, m: 57, jelzett, bruttó 1,75g
3343325
22130
490
32000
Arany (Au) gyermek fülbevaló, 14k, jelzett, 1,4g
3362612
22131
490
Ezüst (Ag) fedelű só- és borsszóró pár, jelzett, fedél nettó 3g 3362852
22132
490
Ománi ezüst (Ag) 4 részes szalvétagyűrű szett, klf mintákkal, jelzett, díszdobozban, nettó 87g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF