https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 179
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3284990
16516
489
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1986 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136342
16517
489
0
10000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3243771
16518
489
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3319239
16519
489
0
2600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1930 Sas és Bauer Papírkereskedelmi Rt. Budapest I. számu mintafüzet. Műnyomó és chromopapírok, bankposta, írógép, könyv- és merített papírok. Famentes író- és nyomópapírok. Halleini plakátpapírok. hn., én., nyn., 138 sztl. lev. Papírkötés, szakadt gerinccel és szakadozott borítóval, kopott, foltos borítóval, 3 lapon kivágással, néhány helyen (kb. 5 lap) gyerekrajzzal.
Das Lot is nicht erreichbar
3259807
16520
489
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Boldog Új Évet kíván az Exodus 1948 és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír. 7,5x4 és 10x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2997220
16521
489
0
1000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1930 Palma cipősarok számolócédula
Das Lot is nicht erreichbar
2994767
16522
489
0
1600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890 Stephan Baier, bécsújhely ártáblázat 31x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3318037
16523
489
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
Törley Józs. és Tsa Budafok Talisman sec pezsgő címke, 7x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3317744
16525
489
0
5000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
2025 Sakk Egylet Nagyatád által kiadott 20 darabos teljes kártyanaptár sorozat
Das Lot is nicht erreichbar
3266453
16526
489
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Rüdesheimer vadász társaság címke 12x7,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3253918
16527
489
0
4000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1936 MOKTÁR (Magyar Országos Központi Takarékpénztár) kamatszámítási táblázat, reklámlap 1 filléres érmével, kihajtva: 16,5x11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3333633
16528
489
0
200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 67 darab kártyanaptár, közte holografikusak
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse