Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s

Zahl der Lose: 68

Flashdance (Original Soundtrack From The Motion Picture). Vinyl, LP, Album, Stereo, PGP RTB-Casablanca, Jugoszlávia, 1984. VG+
17168.

Rufpreis:
1 000 HUF

Demis Roussos - Man of the world. Vinyl, LP, Album, 1979-1980, Mercury Phonogram 6302 020, Italy. VG (tok alja ragasztás mentén elvált)
17169.

Rufpreis:
800 HUF

Első Emelet - Első Emelet II. Vinyl, LP, Album, 1985 Magyarország. VG (tok kissé hullámos és ázásnyommal)
17170.

Rufpreis:
800 HUF

Rod Stewart - Atlantic Crossing. Vinyl, LP, Album, Stereo, Warner Bros BSK 3108, Sweden, 1975. VG+
17171.

Rufpreis:
1 400 HUF

Santana - Caravanserai. Vinyl, LP, Album, Stereo, Suzy-CBS 65299 ULP 65, Jugoszlávia, 1983. VG (tok alja ragasztás mentén elvált)
17172.

Rufpreis:
1 000 HUF

Santana - Zebop! Vinyl, LP, Album, Stereo, Suzy-CBS 84946, Jugoszlávia, 1981. VG (tok kopott)
17173.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1810-1850 5 db főpapokat dicsőítő beszéd lenyomata: Ambrosius Károly esztergomi püspök, 2 féle Koválik János (1770-1821) esztergomi érseki helynök ...  Vrana István rektor, Szabó Pál bars megyés püspök, Hozzá dekoratív aranyozott egészvászon mappa
17174.

cca 1810-1850 5 db főpapokat dicsőítő beszéd lenyomata:
Ambrosius Károly esztergomi püspök, 2 féle
Vrana István rektor,
Szabó Pál bars megyés püspök,
Hozzá dekoratív aranyozott egészvászon mappa

Rufpreis:
4 000 HUF

Putnoki Gábor - Táncdalok - Dance Music. Vinyl, 7", 45 RPM, EP, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, a borító kopottas állapotban.
17175.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Melodiya. Vinyl, 7", 33 1/3 RPM, Szovjetunió, 1974. VG+
17176.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

4 db kislemez: Janet Jackson - Nasty/You"ll never find (a love like mine), A&M, USA, 1988 + F-R David - "Words"/When the sun goes down, Favorit, 1983 + Mr. Mister - Is it love/32, RCA, USA, 1985 + The Jets - Crush on You/Right before my eyes, MCA, USA, 1985. Borítók ragasztás mentén részben szétváltak
17177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Young - Come Back And Stay (Single Remix Version). Vinyl, 7", 45 RPM, Single, Stereo, Studio Sleeve, Paper Labels, 1983.
17178.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

3 db zenei kazetta: Bob Dylan at Budokan Vol. 1-2 + Plastic Bertrand - J'te fais un plan. Vegyes állapotban.
17179.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF