Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s Zahl der Lose: 68
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3332350
17168
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Flashdance (Original Soundtrack From The Motion Picture). Vinyl, LP, Album, Stereo, PGP RTB-Casablanca, Jugoszlávia, 1984. VG+
3332345
17169
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Demis Roussos - Man of the world. Vinyl, LP, Album, 1979-1980, Mercury Phonogram 6302 020, Italy. VG (tok alja ragasztás mentén elvált) 3332160
17170
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Első Emelet - Első Emelet II. Vinyl, LP, Album, 1985 Magyarország. VG (tok kissé hullámos és ázásnyommal)
3332036
17171
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Rod Stewart - Atlantic Crossing. Vinyl, LP, Album, Stereo, Warner Bros BSK 3108, Sweden, 1975. VG+
3331617
17172
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Santana - Caravanserai. Vinyl, LP, Album, Stereo, Suzy-CBS 65299 ULP 65, Jugoszlávia, 1983. VG (tok alja ragasztás mentén elvált)
3331611
17173
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Santana - Zebop! Vinyl, LP, Album, Stereo, Suzy-CBS 84946, Jugoszlávia, 1981. VG (tok kopott)
3291907
17174
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
cca 1810-1850 5 db főpapokat dicsőítő beszéd lenyomata: Ambrosius Károly esztergomi püspök, 2 féle Koválik János (1770-1821) esztergomi érseki helynök ... Vrana István rektor, Szabó Pál bars megyés püspök, Hozzá dekoratív aranyozott egészvászon mappa
2882234
17175
489
900
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Putnoki Gábor - Táncdalok - Dance Music. Vinyl, 7", 45 RPM, EP, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, a borító kopottas állapotban.
2882131
17176
489
900
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Melodiya. Vinyl, 7", 33 1/3 RPM, Szovjetunió, 1974. VG+
3331558
17177
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
4 db kislemez: Janet Jackson - Nasty/You"ll never find (a love like mine), A&M, USA, 1988 + F-R David - "Words"/When the sun goes down, Favorit, 1983 + Mr. Mister - Is it love/32, RCA, USA, 1985 + The Jets - Crush on You/Right before my eyes, MCA, USA, 1985. Borítók ragasztás mentén részben szétváltak 3275578
17178
489
200
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Paul Young - Come Back And Stay (Single Remix Version). Vinyl, 7", 45 RPM, Single, Stereo, Studio Sleeve, Paper Labels , 1983. 3331216
17179
489
Music LP-s, CD-s, DVD-s
3 db zenei kazetta: Bob Dylan at Budokan Vol. 1-2 + Plastic Bertrand - J'te fais un plan. Vegyes állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF