Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3335840
20820
489
3200
Chesterton: Muzsika. Válogatott versek. Raics István fordításában. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
3335648
20821
489
Groom, Nigel: Parfümök. Bp, Glória. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3321552
20822
489
Burger István: Kazamata-ország. Első kiadás! DEDIKÁLT! Miskolc, 1989, Árnyék Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3265064
20823
489
Kapecz Zsuzsa (szerk.): Vaja László. Dr. Szigethy Anna (1948-2023) vezető főorvos, pszichiáter, addiktológus, neurológus, pszichoterapeuta, családterapeuta részére DEDIKÁLT példány! Vaja László által tervezett könyvjelzővel! 2011, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3335549
20824
489
3335852
20825
489
Szinnyei József: Magyar nyelvhasonlítás. Bp., 1920, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
3305509
20826
489
Heltai Jenő: A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1936, Széchenyi Rt. (Athenaeum-ny.), 143+(1) p. Első kiadás. Átkötött félműbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
3335632
20827
489
Tournier, Michel: Kispróza. Fordítói dedikációval. Bp.-Pécs, József Attila Kör-Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3335878
20828
489
3200
EAD. Anton Wildgans szonettei. Bp., 1928, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet, 36p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3301035
20829
489
Karinthy Frigyes: Hököm-színház. (Kis tréfák és jelentek.) [Színházi Könyvtár 7. ]Bp., 1921, Athenaeum, 167+1 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítóval, a címlap és a borító kijár, benne néhány foltos lappal. 3301131
20830
489
3335660
20831
489
Tamás István: Összetartozás. Válogatott versek és prózák. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Cserház Művész Kör. 120p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF