Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2537866
21001
489
József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással. 2537294
21002
489
3053817
21003
489
Horatius költeményei. Ódák és epodoszok. Szerk. és a jegyzeteket, és az utószót írta: Bálint István János. hn., 1997, Seneca. Kiadói kemény-kötés.
3245810
21004
489
Garai Gábor: Delfin és medúza. (Dedikált!) Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Garai Gábor (1929-1987) Kossuth-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány. 3246026
21005
489
2924913
21006
489
2200
3264973
21007
489
Olympia Complete Guide. English translatioon Tina McGeorge and Colin McDonald. Athens, 1989, Olympic Publications. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3033141
21009
489
Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
3202304
21010
489
Vegyes könyvtétel, 4 db: Nemeskürty István: Édes Erdély. Erdélyi Krónika 1916-1967. H.n., 1988. Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés.; Köteles Pál: Búcsú Erdélytől. Bp., 1988, Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés.; A börtön homályában. Malmaison, 1943-1944 telén. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.; Danku Ferenc: Egy mérki fiú a vérzivatarban. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2004, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.;
3316523
21011
489
Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
3354682
21012
489
Fekete István 3 könyve: Csí, Tíz szál gyertya, Rózsakunyhó, mind egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval. 3355659
21013
489
Kelemen Béla: Német és magyar nagy kézi szótár I. Egészvászon kötés, sérült, hiányos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF