Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 404

21001.

Rufpreis:
800 HUF

21002.

Rufpreis:
800 HUF

Horatius költeményei. Ódák és epodoszok. Szerk. és a jegyzeteket, és az utószót írta: Bálint István János. hn., 1997, Seneca. Kiadói kemény-kötés.
21003.

Rufpreis:
800 HUF

Garai Gábor: Delfin és medúza. (Dedikált!) Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Garai Gábor (1929-1987) Kossuth-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
21004.

Rufpreis:
800 HUF

21005.

Rufpreis:
800 HUF

21006.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olympia Complete Guide. English translatioon Tina McGeorge and Colin McDonald. Athens, 1989, Olympic Publications. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21007.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21009.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db: Nemeskürty István: Édes Erdély. Erdélyi Krónika 1916-1967. H.n., 1988. Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés.; Köteles Pál: Búcsú Erdélytől. Bp., 1988, Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés.; A börtön homályában. Malmaison, 1943-1944 telén. Közös Dolgaink. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói papírkötés.; Danku Ferenc: Egy mérki fiú a vérzivatarban. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2004, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.;
21010.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
21011.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István 3 könyve: Csí, Tíz szál gyertya, Rózsakunyhó, mind egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
21012.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kelemen Béla: Német és magyar nagy kézi szótár I. Egészvászon kötés, sérült, hiányos.
21013.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF