Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3358290
20916
489
Alibi hat hónapra 2. Kert. Versek, novellák, fotók. Bp., 2002, Alibi Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
3230201
20917
489
Szőllősy Sándor: Tarcal honfoglaló vezér. Hollywood, 1971 Zita lemezek. 55p. Kiadói papírkötésben DEDIKÁLT Szeleczky Zita, a kiadó által. Emigráns kiadás 3360391
20918
489
Lagerlöf, Zelma: Szent Veronika zsebkendője és egyéb elbeszélések. Ford.: Osváth Kálmán. Egyetemes Regénytár. Hozzákötve: Doyle, Arthur Conan: Napoleon. Egy francia nemes följegyzései. Regény. Ford.: Rózsa Géza. Bp., én. - 1911., Singer és Wolfner, 139+5;+157+3 p. Átkötött egésvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 3360539
20919
489
Mikszáth Kálmán: Világít este a szentjánosbogár is. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1906, Révai, 4+264+4 p. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal. 3355845
20920
489
Nyirő József: Mi az igazság Erdély esetében? Szerk.: Medvigy Endre. H.n., 2007, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
3360400
20921
489
Heine, Heinrich: Németország. Faludy György átköltésében. Bp.,1945,Müller Károly, 99+5 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, szakadozott borítóval.
3355794
20922
489
Nyírő József: A sibói bölény. Emigráns kiadás. 1954, Buenos Aires, Kossuth Kiadó, foltos, sérült papírkötés. 3360479
20923
489
Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
3360383
20924
489
Kielland, Sándor [Alexander]: Nyomorban. regény. / Doyle, H. [Arthur] Conan: A mérnök hüvelykujja. Elbeszélés. Bp., 1902, "Magyar Hírlap", 112 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 3360374
20925
489
Doyle, A[rthur] Conan: Egy veszélyes kirándulás. A koroskó tragédája. Ford.: Kövér Ilma. Bp., 1903., Révai és Salamon, 163 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 3360437
20926
489
Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1888., Révai, 125 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval. 3356003
20927
489
Döbrentei Kornél 2 könyve: Kardélen. Versek a megmaradásért. DEDIKÁLT példány! Bp., 2003, Püski. + Vajúdó feltámadás. Bp., 2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF