Werbungen

Zahl der Lose: 138

1909 Mandel Béla vászon és menyasszonyi kelengye-üzlete számla, 2 f okmánybélyeggel, rajta bélyegzéssel. Hátoldalán: "Mandel Béla menyasszonyi kelengyék az összes fehérnemü szamába vágó különlegességek. Budapest V. ker. Deák Ferencz-utca 8. sz.", rajta az üzlet kirakatával, hajtott, 15x23 cm. + cca 1910 Lohr Mária (Kronfusz) csipketisztító, vegytisztító és kelmefestő gyárának reklámlapja, gyűrűdésnyomokkal, 10x15 cm
16452.

Rufpreis:
1 600 HUF

1932 Glória osztálysorsjáték szerencseszám-korongos reklámlap + levelezőlap + boríték
16453.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kereskedelmi vasáruk képes katalógusa I-III. köt. Bp., 1982, Vasért. Kiadói egészvászon-kötések.
16454.

Rufpreis:
4 000 HUF

Don Alfredo Corona szivardoboz, 23x17x8 cm
16455.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Retro légitársasági táska, Interflug szép állapotban 40x25 cm
16456.

Rufpreis:
4 000 HUF

Forte reklám kartontáblán, apró lyukkal, 39x29 cm
16457.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stühmer fadoboz, kopott, 20x13 cm
16458.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db üres doboz: Stühmer Cognacos meggy, Tungsram Radio, Babapiskóta. Változó állapotban, egy sérült, 12x5,5x5,5 cm és 17,5x12x6 cm között
16459.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

cca 1920-1940 100 db fejléces számla, kereskedelmi reklámmal kapcsolatos nyomtatvány
16460.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

16461.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1970-1980 20 db vegyes, reklámos kártyanaptár
16462.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930 Miskolc Deutch I. szénkereskedő fejléces számla
16463.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF