https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 124

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
12570.

Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm
1
12571.

Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
1
12573.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
1
12574.

Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
1
12575.

Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm
1
12576.

Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Három idol. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, 28x18 cm
1
12579.

Nagy Sándor (1923-2017): Három idol. Faragott és vésett kő, fa és vas applikációban, jelzés nélkül, 28x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cs. Kovács László /1929-2001/: Kosfej. Faragott kő, jelzett, 14x10 cm
1
12580.

Cs. Kovács László /1929-2001/: Kosfej. Faragott kő, jelzett, 14x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm
1
12581.

Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm
1
12582.

Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai szobor, faragott fa 55 cm
1
12583.

Afrikai szobor, faragott fa 55 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Afrikai ébenfa szobor, faragott 35 cm
1
12584.

Afrikai ébenfa szobor, faragott 35 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse