3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Sz. Szentpál Mária (összeáll.): A kultúrverseny legszebb táncai és dalai. Bp., Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, kissé kopottas állapotban.