Horváth László (?-?): Városi utcarészlet. Olaj, farost. Jelzett. Kis k... https://www.darabanth.com/de/487-Fernauktion/487.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Horvath-Laszlo-Varosi-utcareszlet-Olaj-farost-Jelzett-Kis-kopassal-serult-keretben~II3168912
3168912
10334
487
Beschreibung: Horváth László (?-?): Városi utcarészlet. Olaj, farost. Jelzett. Kis kopással,. sérült keretben. 30x40 cm
: karap_norbert