70 000 HUF
189,70 EUR, 218,75 USD
Frederick Omoyama Odorige (1967-), nigériai festő: Tatafo (zenélő sámán). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Egyéni kiállítás. Magyarországi Szociáldemokrata Párt, Dohány u., Bp., 1998. Reprodukálva a kiállítás prospektusában. Fakeretben. 86x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!