Tasnádi-Kubacska András: Báró Nopcsa Ferenc kalandos élete. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., [1937], Franklin-Társulat, 143+(1) p.+ 8 (kétoldalas) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.