https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 240

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,40g/26mm) T:AU,XF patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,40g/26mm) C:AU,XF patina HTÉ 912var
1
31448.

Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,40g/26mm) T:AU,XF patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,40g/26mm) C:AU,XF patina HTÉ 912var

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ IÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,45g/23,5mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (5,45g/23,5mm) C:XF patina
1
31449.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ IÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,45g/23,5mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (5,45g/23,5mm) C:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" öntött Al replika (?) emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ. NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (34mm) T:VF
1
31450.

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" öntött Al replika (?) emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ. NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (34mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete" bronz érem füllel (29mm) T:XF patina
1
31451.

1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete" bronz érem füllel (29mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896. "Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / Magyarország Ezeréves Fennállása Ünnepére 1896" jelzetlen Ag emlékérem fül nélkül (7,48g/26mm) T:VF ph.
1
31452.

1896. "Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / Magyarország Ezeréves Fennállása Ünnepére 1896" jelzetlen Ag emlékérem fül nélkül (7,48g/26mm) T:VF ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" kétoldalas öntött bronz emlékérem füllel (29mm) T:VF
1
31453.

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" kétoldalas öntött bronz emlékérem füllel (29mm) T:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." ezüstözött bronz emlékérem füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF,VF erősen kopott ezüstözés
1
31454.

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." ezüstözött bronz emlékérem füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF,VF erősen kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF
1
31455.

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1900. "Patrona Hungariae / O Maria sine labe concepta, pro nobis ad te recurrentibus ora" latin nyelvű Al vallási medál füllel (26mm) T:AU
1
31456.

~1900. "Patrona Hungariae / O Maria sine labe concepta, pro nobis ad te recurrentibus ora" latin nyelvű Al vallási medál füllel (26mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F
1
31457.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31458.

1920-1930 k. "M. Kir. Állami Zrínyi Miklós Gimnázium" egyoldalas ezüstözött bronz plakett (41x29mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1922. bronz emlékplakett "Szeredai Rezső főnök úrnak, Az Újság 20 éves jubileuma alkalmával hálánk és szeretetünk jeléül - 1903/1922 - Kiadóhivatal Tisztviselői" gravírozással (71x107mm) T:XF patina
1
31459.

1922. bronz emlékplakett "Szeredai Rezső főnök úrnak, Az Újság 20 éves jubileuma alkalmával hálánk és szeretetünk jeléül - 1903/1922 - Kiadóhivatal Tisztviselői" gravírozással (71x107mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse