1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF kopott aranyozás
Hungary 1908. "Jubilee Cross for Civil State Officials" gilt bronze decoration with ribbon C:XF worn gilt
NMK 270.