https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Werbungen

Zahl der Lose: 188

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Palma számolócédula
1
17654.

Palma számolócédula

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Palma számolócédula
1
17655.

Palma számolócédula

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Palma számolócédula
1
17656.

Palma számolócédula

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Palma számolócédula
1
17657.

Palma számolócédula

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 3 db litho gyűjtőkép hátoldalon Szabó Pál könyvkereskedő reklámjával az egyiken
1
17658.

cca 1900 3 db litho gyűjtőkép hátoldalon Szabó Pál könyvkereskedő reklámjával az egyiken

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Stühmer-sorozat: "A parkban" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 49-60. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
1
17659.

Stühmer-sorozat: "A parkban" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 49-60. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.
1
17660.

Stühmer-sorozat: "Exotikus fák és cserjék" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 133., 136., 141. és 142-144. közötti számú darabjai.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!
1
17661.

Stühmer-sorozat: "Gyümölcsfélék" (12xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 157-168. közötti számú darabjai, a növénykategória összes darabja!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.
1
17662.

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok " (7xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 169-175. közötti számú darabjai.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.
1
17663.

Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.
1
17664.

Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets
1
17665.

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse