Werbungen

Zahl der Lose: 188

2 darab Ibusz tok
17618.

2 darab Ibusz tok

Rufpreis:
1 600 HUF

1912 Gábor Ignácz Fiu-Internátusa, Bp., VI. ker, Munkácsy utcza 21 sz., reklám prospektus számos fotó illusztrációval, utolsó oldalon Tátralomnici vakáció hirdetéssel, in: Köztelek, XXII. évf. 27. sz., 1912.IV.8., 945-948. o., hajtva
17619.

Rufpreis:
1 800 HUF

Exodus könyvkiadó meghívója 1943. évi könyvnapra és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír, Szoboszlai Mata János (1907-1944) jelzés nélküli grafikája. 10x14 és 10x7 cm
17620.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1932-1942 Gyógyszerészeti témájú nyomtatványok, össz. 6 db: Orvosi zsebnaptár 1932., Rex Gyógyszervegyészeti Gyár Gyógyszerkészítményeinek ismertetője, Medichemia Pro Memoria Gyógyszerkülönlegességek ismertetője, reklám levelezőlapok
17621.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes italcímkék, rágógumi-címkék, reklámnyomtatványok, stb.
17622.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17623.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kensitas brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (birodalomépítők), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Builders of Empire), in album sheets
17624.

Rufpreis:
5 000 HUF

2011 Horizon - A MALÉV magazinja + Lufthansa irat tok
17625.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
17626.

Rufpreis:
2 000 HUF

Retró Mercedes-Benz reklámos papírzacskó, kis sérüléssel, 39,5x35 cm
17627.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes retro reklámos zacskó tétel, Centrum Áruház, Aranypók, Háztartási és Illatszer Boltok, Alkalmi Áruk Háza Vállalat, hajtottak, 33x21 cm és 27x14 cm közötti méretben.
17628.

Rufpreis:
1 400 HUF

34 db régi citrom/narancs csomagoló papír, különféle méretben, változó állapotban.
17629.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF