Werbungen

Zahl der Lose: 188

cca 1930-1940 Kb 100 db reklámos, fejléces számla és okmány.
17744.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

4 darab fém doboz, klf méretben.
17745.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Die Flaggen Europas. Die Welt in Bildern Album 6. Cigarettakép gyűjtő album,2+27 p.+8 t. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval, egy kép (121) hiányzik.
17746.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1970 3 db Orion reklámlap és formanyomtatvány
17747.

Rufpreis:
1 600 HUF

36 db vegyes kártyanaptár, közte egy erotikus
17749.

Rufpreis:
1 600 HUF

11 db vegyes (főként külföldi) söralátét
17750.

Rufpreis:
1 600 HUF

Palka József (1860-1952) Budapest VIII. ker. Baross utca Üvegfestészeti és Velencei Üvegmozaik Műtermei ablaküveg tervek, mappában
17751.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

80 Jahre H. Hauptner 1857-1937. Berlin - Solingen, 1937, H. Hauptner Instrumentenfabrik, 68 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, egy-két foltos lappal, a gerincen kis kopásnyomokkal. Egykorú postai kartontokban.
17752.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1930 Calderra szépségápolási cikkek reklám plakát üvegezett keretben 23x20 cm
17753.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Modiano szivargyűrűk címkék Modiano dobozban, sok darab
17754.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (rózsák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Roses), in album sheets
17755.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (a lombkorona élővilága), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Tree Tops), in album sheets
17756.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF