cca 1930 Die Flaggen Europas. Die Welt in Bildern Album 6. Cigarettakép gyűjtő album,2+27 p.+8 t. Kiadói papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval, egy kép (121) hiányzik.
80 Jahre H. Hauptner 1857-1937. Berlin - Solingen, 1937, H. Hauptner Instrumentenfabrik, 68 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, egy-két foltos lappal, a gerincen kis kopásnyomokkal. Egykorú postai kartontokban.
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (rózsák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Roses), in album sheets
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (a lombkorona élővilága), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Tree Tops), in album sheets