10750.
Beendet 486. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj (Szárkúpok). Olaj, karton. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 23×33 cm