10655.
Beendet 486. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Balázs János jelzéssel: Életfa. Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett keretben. 36x25 cm Hozzá egy könyv: Balázs János: Ecsettel, írónnal. Bp., 1977. Corvina.