Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 549

10227.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Iván Szilárd (1912-1988): Vadregényes vízpart (Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x24,5 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

10229.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10230.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10231.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10232.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jámborné Balog Tünde (1938-): Anyám a Styxen. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10233.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Szív, fametszet (3×), paszpartuban, jelzett, 5,5×55 cm
10234.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett. 8,5×11,5 cm.
10235.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kondor Béla (1931-1972): Szakács, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm
10236.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kishonthy Jenő (1935-2015): Egri borospincék. Olaj, karton. 40x50 cm Keretben
10237.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kass János (1927-2010): Kékszakállú. Szitanyomat, papír, jelzett, 49x32 cm. Lap sarkaiban apró sérülésekkel, rajzszög nyommal.
10238.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF