Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 549
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3200492
10227
486
9500
3238646
10228
486
Iván Szilárd (1912-1988): Vadregényes vízpart (Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x24,5 cm 3136655
10229
486
44000
3136660
10230
486
44000
3098512
10231
486
3326537
10232
486
Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
3256818
10233
486
Jámborné Balog Tünde (1938-): Anyám a Styxen. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3324775
10234
486
Kozma Lajos (1884-1948): Szív, fametszet (3×), paszpartuban, jelzett, 5,5×55 cm 3308113
10235
486
4200
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett. 8,5×11,5 cm.
3324803
10236
486
Kondor Béla (1931-1972): Szakács, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15,5×8 cm
3326985
10237
486
Kishonthy Jenő (1935-2015): Egri borospincék. Olaj, karton. 40x50 cm Keretben
3330192
10238
486
15000
Kass János (1927-2010): Kékszakállú. Szitanyomat, papír, jelzett, 49x32 cm. Lap sarkaiban apró sérülésekkel, rajzszög nyommal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF