Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Bundschuh Ottó (1885-?): Utca Csobánkán, 1929. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán Független Művészek Társasága korabeli, kissé töredékes raglapjával. Dekoratív, kissé sérült, részben javított fakeretben, 34×47 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras