Bundschuh Ottó (1885-?): Utca Csobánkán, 1929. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán Független Művészek Társasága korabeli, kissé töredékes raglapjával. Dekoratív, kissé sérült, részben javított fakeretben, 34×47 cm