Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Városrészlet (Budapest, Hősök tere?), 1921. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, kissé foltos. Paszpartuban. 13x19 cm