Foto

Zahl der Lose: 583

[Fényképalbum] Heidelberg. Carl Lange német fotográfus 12 korabeli fotójából készült leporelló fotóalbum. Készült 1889-1900 között. Heidelberg, 1900 körül. Carl Lange Verlag. 12 vintázs felvétel, méretük többségében: 100x155 mm. Az 1863-ban született Carl Lange fotográfus 1883-tól működött a délnémet egyetemi városban, Heidelbergben. A város neves portréfotósának számított, ám a város épített örökségéről is érzékletes fotókat készített, mely megörökíti az 1890-es évtized komponálási rendjét, közlekedési viszonyait és öltözködési modorát. Fotói többsége a Karl Pfaff által szerkesztett helytörténeti monográfiában jelent meg, (Heidelberg und Umgebung. Heidelberg, J. Hörning, 1902). Albumunk felvételei: Heidelberg von der Terrasse -- Heidelberg von Philosophenweg -- Heidelberg von der Hirschgasse -- Heidelberger Schloss: Der Schlosshof -- Heidelberger Schloss: Der Friedrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der Otto Heinrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der achteckige Thurm mit dem Altan -- Mensur in der Hirschgasse -- Heidelberger Carcer -- Heidelberg: Das grosse Fass -- Hotel zum Ritter -- Heidelberger Schloss: Der gesprengte Thurm. Példányunk fűzése a második fotó után meglazult. Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
17509.

Rufpreis:
12 000 HUF

Filmfotók vegyes filmek, pl Légy jó mindhalálig moziképei 5 db
17510.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1970 Észak-Korea, életkép, kartonra ragasztott fotó, hátoldalon feliratozott, 32×25 cm
17512.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig
17513.

Rufpreis:
2 400 HUF

Give me a ring. Fotó, üvegezett klipsz keretben 25x30 cm
17514.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

cca 1900 Eugene Von Blaas (1843-1932): Kein Glück ohne Neid. Festményről készült fénnyomat. Kiadó Franz Hanfstaengl. Nagy méretű, kartonon. Sérült, ázott. 65x52 cm
17515.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920 Lovaskocsi fotó kartonon Karton méret 26x22 cm
17516.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Pécs, díszes lovas fogatok 2 db fotó Zelesny Károly, Pécs 28x22 cm
17517.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

17518.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1980 Vegyes feltehetőleg politikai esemény fotói, 2 db, az egyiken az emberek között Biszku Bélával, 17x24 cm és 18x24 cm között
17519.

Rufpreis:
2 400 HUF

17520.

Rufpreis:
1 600 HUF

17521.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF