Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

A harcoló magyar honvéd. Képek a szovjet elleni hadjáratból. Nyáry Iván ezredes bevezető írásával. [Bp., 1943], M. Kir. Honvéd Vezérkar Főnöke (6. osztály), (Stádium-ny.), 12 p.+ 31 (kétoldalas, fekete-fehér fotók) t.+ 3 (térképek) t. A Honvéd Haditudósító Század felvételeivel. Magyar, német, olasz, finn és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, az elülső kötéstábla különvált a könyvtesttől, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. A kötet szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras