1 800 HUF
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., [1912], Pesti Napló (Hornyánszky-ny.), 160 p.+ 12 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.