Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Számozott példány. Mata János fame... https://www.darabanth.com/de/486-Fernauktion/486.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2500028/Toth-Ervin-Mata-Janos-fametszetei-Szamozott-peldany-Mata-Janos-fametszeteivel-Debrecen-1962-~II3327909
3327909
19734
486
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Számozott példány. Mata János fametszeteivel. Debrecen, 1962, Tudományos IsmeretterjesztÅ‘ Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, javÃtott, sérült kiadói illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban. Számozatlan példány.
: tg