Ungarische Münzen und Münzen mit ungarischem Münzzeichen Zahl der Lose: 538
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3209515
31024
485
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatik
1984. 500Ft Ag "Nők évtizede " T:BU patina Adamo EM77
3209535
31025
485
6500
Numismatik
1984. 500Ft Ag "Nyári Olimpiai Játékok - Los Angeles " T:BU folt Adamo EM79
3120840
31026
485
60000
Numismatik
1985. 100Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság 1986 - Mexikó" jelzett próbaveret kapszulában. Csak 50 darab létezik belőle! T:BU / Hungary 1985. 100 Forint nickel-silver "FIFA World Cup 1986 - Mexico" marked trial strike in capsule. Only 50 pieces exist! C:BU Adamo EM92
3120849
31027
485
60000
Numismatik
1985. 100Ft alpakka "Labdarúgó Világbajnokság 1986 - Mexikó térképe" jelzett próbaveret kapszulában. Csak 50 darab létezik belőle! T:BU / Hungary 1985. 100 Forint nickel-silver "FIFA World Cup 1986 - Map of Mexico" marked trial strike in capsule. Only 50 pieces exist! C:BU Adamo EM93
3318306
31028
485
2200
Numismatik
1985. 100Ft Cu-Ni-Zn "Természetvédelem - Vadmacska " kapszulában T:BU, folt Adamo EM83
3304728
31029
485
Numismatik
1985. 100Ft Cu-Ni-Zn (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:UNC,AU Adamo EM82, EM83, EM84 3227964
31030
485
Numismatik
1985. 100Ft Cu-Ni-Zn (3xklf) "Természetvédelem - Mocsári Teknős, Vadmacska, Vidra" T:UNC,AU patina Adamo EM82, EM83, EM84 3318363
31031
485
Numismatik
1985. 200Ft Ag "Természetvédelem - Mocsári teknős " sérült kapszulában T:AU, patina Adamo EM85
3318301
31032
485
Numismatik
1985. 200Ft Ag "Természetvédelem II. - Vidra " kapszulában T:AU, kis patina Adamo EM87 3209520
31033
485
6500
Numismatik
1985. 500Ft Ag "Kulturális fórum " T:BU folt Adamo EM89
3299554
31034
485
Numismatik
1986. 20f Al technológiai hibás veret (lapkavég) T:AU Adamo F4.2
3318364
31035
485
5500
Numismatik
1986. 500Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság - Mexikó 1986 - Stadion" T:AU-XF, folt Adamo EM94 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF