Gallaher angol cigaretta-gyűjtőképek, 48 db-os komplett sorozat (sporthírességek), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 48 (Sporting Personalities), in album sheets
Godfrey Phillips angol cigaretta-gyűjtőképek, 54 db-os komplett sorozat (repülőgépek), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 54 (Aircraft), in album sheets
Player's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 25 db-os komplett sorozat (sarkköri expedíciók), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 25 (Polar Exploration), in album sheets
cca 1930-1940 Verkaufsräume im Geschmack der Zeit. Farbige Entwürfe ber neuzeitliche Laden-Ausbauten. / Német üzletberendezési katalógus (a korabeli divatnak megfelelő bútorokkal, berendezési tárgyakkal), egészoldalas, színes illusztrációkkal és fekete-fehér ábrákkal. Kiadói harántalakú papírkötés, sérült, foltos borítóval, lapszéli foltokkal, ázásnyomokkal, 30 sztl. lev., 52x23 cm
cca 1920-1930 Sas és Bauer Papírkereskedelmi Rt. Budapest I. számu mintafüzet. Műnyomó és chromopapírok, bankposta, írógép, könyv- és merített papírok. Famentes író- és nyomópapírok. Halleini plakátpapírok. hn., én., nyn., 138 sztl. lev. Papírkötés, szakadt gerinccel és szakadozott borítóval, kopott, foltos borítóval, 3 lapon kivágással, néhány helyen (kb. 5 lap) gyerekrajzzal.