https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 426
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3300047
16012
485
0
7000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Restaurátor munka közben, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3300056
16013
485
0
7000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Hortobágyi csikósok, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3205944
16014
485
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Baán Katalin (1949-): A1-Állandóág, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3205943
16015
485
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Baán Katalin (1949-): Scream, színes fotó paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 10×9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3285832
16016
485
0
3600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Sirály Dóri (19810-): Árnyjáték, 2004. Fotó, papír, kartonon. Jelzett. Apró felületi kopással, 19×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2494531
16017
485
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3119891
16018
485
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3230641
16020
485
0
700
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Kék juh. Fotó, papír, pecséttel jelzett vintage alkotás. jelzett, 29x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852400
16021
485
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
2057249
16022
485
0
900
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2801513
16023
485
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2801543
16024
485
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse