Foto Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3138582
16232
485
Photo
3268625
16233
485
4200
Photo
3286053
16234
485
Photo
1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)
3318707
16238
485
Photo
1969 Utazás Erdélyben, spirálos fotóalbum 54 db fotóval, 9×14 cm 3322242
16239
485
Photo
ca 1890 Kusakabe Kinbei? Japán, Tokyo vízmedence a Shiba kertben / parkrészlet magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm / circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei?, photos of Shiba garden, Tokyo / park scene double-sided cardboard 33x26 cm 3322243
16240
485
Photo
cca 1900 Isztambul, Ahmed kút G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm ca 1890 Istanbul Ahmed well. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm 3322247
16241
485
Photo
cca 1900 Isztambul, Rusztem pasa mecset G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm ca 1890 Istanbul Rustem pasha mosque. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm 3322249
16242
485
Photo
cca 1900 Isztambul, Ahmed szultán mecset G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm ca 1890 Istanbul Sultan Ahmed mosque. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm 3322229
16243
485
Photo
cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cairo a Mohamed Ali mecset és az arab temető jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo mosque and Arabian cemetary photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
3322227
16244
485
Photo
cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cheops gula jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo Cheops pyramid photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm 3322231
16245
485
15000
Photo
ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Oji külváros / Hakone tó magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm / circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Autumn view of maples, Oji, Tokio / Hakone, lake double-sided cardboard 33x26 cm
3322230
16246
485
15000
Photo
ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Mukojima külváros, Satake kert. / Szőnyegszövés magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm / circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Satake Garden Mukojima / Weaving carpets double-sided cardboard 33x26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF