Foto

Zahl der Lose: 426

16232.

Rufpreis:
1 600 HUF

16233.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)
16234.

Rufpreis:
3 000 HUF

1969 Utazás Erdélyben, spirálos fotóalbum 54 db fotóval, 9×14 cm
16238.

Rufpreis:
2 000 HUF

ca 1890 Kusakabe Kinbei? Japán, Tokyo vízmedence a Shiba kertben / parkrészlet magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /  circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei?, photos of Shiba garden, Tokyo / park scene double-sided cardboard 33x26 cm
16239.

ca 1890 Kusakabe Kinbei? Japán, Tokyo vízmedence a Shiba kertben / parkrészlet magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /

circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei?, photos of Shiba garden, Tokyo / park scene double-sided cardboard 33x26 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1900 Isztambul, Ahmed kút G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm  ca 1890 Istanbul Ahmed well. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm
16240.

cca 1900 Isztambul, Ahmed kút G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm

ca 1890 Istanbul Ahmed well. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1900 Isztambul, Rusztem pasa mecset G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm  ca 1890 Istanbul Rustem pasha mosque. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm
16241.

cca 1900 Isztambul, Rusztem pasa mecset G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm

ca 1890 Istanbul Rustem pasha mosque. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1900 Isztambul, Ahmed szultán mecset G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm  ca 1890 Istanbul Sultan Ahmed mosque. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm
16242.

cca 1900 Isztambul, Ahmed szultán mecset G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 24x33 cm

ca 1890 Istanbul Sultan Ahmed mosque. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 24x33 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cairo a Mohamed Ali mecset és az arab temető jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo mosque and Arabian cemetary photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
16243.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cairo a Mohamed Ali mecset és az arab temető jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo mosque and Arabian cemetary photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cheops gula jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo Cheops pyramid photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
16244.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cheops gula jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo Cheops pyramid photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm

Rufpreis:
8 000 HUF

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Oji külváros / Hakone tó magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /  circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Autumn view of maples, Oji, Tokio / Hakone, lake double-sided cardboard 33x26 cm
16245.

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Oji külváros / Hakone tó magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /

circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Autumn view of maples, Oji, Tokio / Hakone, lake double-sided cardboard 33x26 cm

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Mukojima külváros, Satake kert. / Szőnyegszövés magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /  circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Satake Garden Mukojima / Weaving carpets double-sided cardboard 33x26 cm
16246.

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Mukojima külváros, Satake kert. / Szőnyegszövés magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /

circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Satake Garden Mukojima / Weaving carpets double-sided cardboard 33x26 cm

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF