Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281195
31409
484
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely " kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt 3181687
31410
484
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György " Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS10
3313323
31411
484
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3181680
31412
484
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (35,14g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS11
3181674
31413
484
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
3236719
31414
484
Numismatik
Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
3181734
31415
484
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly " Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
3312081
31416
484
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Nagykanizsa Város Polgármesteri Hivatala / Kanizsa várának emlékkapuja állíttatta a Városvédő Egyesület " PP emlékérem előlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm) 3306836
31417
484
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3181740
31418
484
11000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly " Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
3124852
31419
484
22000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet " jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,22g/0.925/50mm) T:PP patina, ujjlenyomat 3194246
31420
484
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon " Ag emlékérem, ezüstérem peremén "SZG" jelzés (35,31g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF