Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 406
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271717
31703
483
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére " aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary " gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)
3290615
31704
483
Numismatik
1997. "100 éves a villamosközlekedés Miskolcon / Miskolc Város Közlekedési Rt." bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
3270837
31705
483
22000
Numismatik
1998. "Elisabeth 1837-1898 " jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP
3211679
31706
483
Numismatik
2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP)
3204745
31707
483
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU 3283259
31708
483
Numismatik
2001. "Dr. Vértes László " egyoldalas öntött bronz emlékplakett. Szign.: EKI (120mm) T:AU, patina 3189021
31709
483
Numismatik
2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
3270597
31710
483
Numismatik
2002. "Zrínyi Miklós 1952-2002 " egyoldalas kerámia emlékérem (100mm) T:AU
3225223
31711
483
Numismatik
2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP
3300703
31712
483
Numismatik
2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV " ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
3300844
31713
483
Numismatik
3299882
31714
483
Numismatik
2004. "Csatlakozás 2004 / Köszöntünk újra Európában" ezüstözött fém emlékérem sérült, nem hozzávaló tokban (29mm) T:AU (PP) patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF