Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 406

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP) Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)
31703.

1996. "A Magyarság Őstörténete és Honfoglalása emlékére" aranyozott tombak emlékérem sorozat (8xklf) díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (221). Az érmek egy részén Lebó Ferenc (1960-) mesterjegye szerepel. T:AU (eredetileg PP)
Hungary 1996. "In Memory of the Ancestral History and the Conquest of Hungary" gold-plated tombac commemorative medals (8xdiff) in a decorative case, with numbered certificate (221). Some of the medals marked by Ferenc Lebó (1960-). C:AU (originally PP)

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1997. "100 éves a villamosközlekedés Miskolcon / Miskolc Város Közlekedési Rt." bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31704.

Rufpreis:
3 000 HUF

1998. "Elisabeth 1837-1898" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti tokban, "Münz Prägstatt Gmbh. München" gyártói jelzéssel. Erzsébet királyné, Sisi halálának 100. évfordulója alkalmából (15g/0.999/42,5mm) T:PP
31705.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Szent László a magyar állam megszilárdítója" aranyozott Cu emlékérem tokban (42,5mm) T:AU (PP)
31706.

Rufpreis:
3 000 HUF

31707.

Rufpreis:
1 200 HUF

2001. "Dr. Vértes László" egyoldalas öntött bronz emlékplakett. Szign.: EKI (120mm) T:AU, patina
31708.

Rufpreis:
3 000 HUF

2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
31709.

Rufpreis:
8 000 HUF

2002. "Zrínyi Miklós 1952-2002" egyoldalas kerámia emlékérem (100mm) T:AU
31710.

Rufpreis:
3 000 HUF

2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,34g/0.925/42mm) T:PP
31711.

Rufpreis:
10 000 HUF

2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31712.

Rufpreis:
1 400 HUF

31713.

Rufpreis:
6 000 HUF

2004. "Csatlakozás 2004 / Köszöntünk újra Európában" ezüstözött fém emlékérem sérült, nem hozzávaló tokban (29mm) T:AU (PP) patina
31714.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF