https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 87

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-
1
31884.

~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1962. "A Kilián testnevelési mozgalomban végzett eredményes munkájáért 1961-1962" plakett eredeti tokban (82x54mm) T:AU
1
31885.

1962. "A Kilián testnevelési mozgalomban végzett eredményes munkájáért 1961-1962" plakett eredeti tokban (82x54mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1970. 3db klf sportmunkát elismerő plakett Kállai Jenő számára eredeti tokokban, közte "1945-1970 - Hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából MTS. Békés Megyei Tanácsa" aranyozott Al plakett tokban (100x70mm) T:AU
1
31886.

~1970. 3db klf sportmunkát elismerő plakett Kállai Jenő számára eredeti tokokban, közte "1945-1970 - Hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából MTS. Békés Megyei Tanácsa" aranyozott Al plakett tokban (100x70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
1
31887.

1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU
1
31888.

1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club" kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC
1
31889.

1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club" kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
1
31890.

1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
31891.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
31892.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-
1
31893.

1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-
1
31894.

1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1980. "Kilián Testnevelési Mozgalom / Eredményes Munkásságáért" porcelán emlékérem dísztokban (73mm) T:UNC
1
31895.

~1980. "Kilián Testnevelési Mozgalom / Eredményes Munkásságáért" porcelán emlékérem dísztokban (73mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse