https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 87
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2459827
31884
483
0
2400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "Ügető" egyoldalas Br plakett. Szign.: Kovács (48x76mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
3303398
31885
483
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1962. "A Kilián testnevelési mozgalomban végzett eredményes munkájáért 1961-1962" plakett eredeti tokban (82x54mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3303430
31886
483
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1970. 3db klf sportmunkát elismerő plakett Kállai Jenő számára eredeti tokokban, közte "1945-1970 - Hazánk felszabadulásának 25. évfordulója alkalmából MTS. Békés Megyei Tanácsa" aranyozott Al plakett tokban (100x70mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3057206
31887
483
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU 3302475
31888
483
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros " egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3299199
31889
483
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club " kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2474273
31890
483
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2474332
31891
483
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
3211838
31892
483
0
16000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2817010
31893
483
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1980-1983. "Metró Szocialista Együttműködési Szerződés" egyoldalas Hollóházi porcelán labdarúgó díjérem (3xklf) (88mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2817132
31894
483
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1980 k. "BHG Természetjáró Szakosztály" Hollóházi porcelán emlékplakett (122x80mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
3303396
31895
483
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1980. "Kilián Testnevelési Mozgalom / Eredményes Munkásságáért" porcelán emlékérem dísztokban (73mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse