Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 145

~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" bronz autóra szerelhető jelvény 2db miniatűrje tű nélkül, fára rögzítve, kulcstartóvá alakítva (24x30mm) T:AU,XF
33866.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1960. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:AU
33867.

Rufpreis:
1 000 HUF

1960 k. "Közlekedési Munkásakadémia" zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + "M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF
33868.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960. "GUIDE (Idegenvezető)" zománcozott kitűző (25x32mm) T:AU
33869.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) T:AU
33870.

Rufpreis:
1 400 HUF

1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF
33871.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1960. "Tanácsi Ipar Miskolc - Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény (24x21mm) T:AU,XF hátoldalon patina
33872.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

~1960. "Szívküldi - Emlék" könyv formájú jelvény, benne leporellón magyar színészek fotói T:XF
33873.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1960. "Keszthelyi Helikon" bronz jelvény + DN "Anna bál" Al jelvény T:AU
33874.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960. "Egy napot Pécsért" egyoldalas bronz emlékérem (49mm) T:XF
33875.

Rufpreis:
1 000 HUF

1960-1970. "Kiváló Pedagógus" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, sérült tokban (31mm) T:AU
33876.

Rufpreis:
8 000 HUF

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU, hátoldalon árcédula NMK 615.
33877.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU, hátoldalon árcédula
NMK 615.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF