https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 161

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
20 db vegyes katonai fotó, közte Wehrmacht tiszt, zenekarok, matrózok, stb.; változó állapotban, 6x4 cm és 13,5x8 cm között
1
17012.

20 db vegyes katonai fotó, közte Wehrmacht tiszt, zenekarok, matrózok, stb.; változó állapotban, 6x4 cm és 13,5x8 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyárády Gábor (1922-2003) író, újságíró, a Magyarország tudományos rovatának egykori vezetője Ludovikás gyémántoklevele
1
17013.

Nyárády Gábor (1922-2003) író, újságíró, a Magyarország tudományos rovatának egykori vezetője Ludovikás gyémántoklevele

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1940 18 db kb harmadrészt katonai fotókat tartalmazó fotóalbum
1
17014.

cca 1940 18 db kb harmadrészt katonai fotókat tartalmazó fotóalbum

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1946 Katonatársak nyilatkozata arról, hogy 1945 március 30-án Zsiránál zárt kötelékben, együtt lépték át a német határt
1
17015.

1946 Katonatársak nyilatkozata arról, hogy 1945 március 30-án Zsiránál zárt kötelékben, együtt lépték át a német határt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1910 A második búr háború (dél-afrikai háború vagy angol-búr háború) képei, 8 db litho gyűjtőkártya, 7x11 cm // cca 1900-1910 Pictures from the Second Boer War (aka the Transvaal War, Anglo-Boer War or South African War), litho collectible cards, 8 pcs, 7x11 cm
1
17016.

cca 1900-1910 A második búr háború (dél-afrikai háború vagy angol-búr háború) képei, 8 db litho gyűjtőkártya, 7x11 cm // cca 1900-1910 Pictures from the Second Boer War (aka the Transvaal War, Anglo-Boer War or South African War), litho collectible cards, 8 pcs, 7x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1939 igazolványi lap és behívó I. világháborús magyar veterán tartalékos hadnagy részére
1
17017.

cca 1939 igazolványi lap és behívó I. világháborús magyar veterán tartalékos hadnagy részére

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1915-1920 Gyakorlatozó határvadászok az erdélyi havasokban, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon Frenczel Sándor nagyváradi címkéjével, 17×23 cm
1
17018.

cca 1915-1920 Gyakorlatozó határvadászok az erdélyi havasokban, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon Frenczel Sándor nagyváradi címkéjével, 17×23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1916 Tolnai Világlapja I. világháborús emlék plakett dombornyomott karton, aranyozott, kopással 14x11 cm
1
17019.

1916 Tolnai Világlapja I. világháborús emlék plakett dombornyomott karton, aranyozott, kopással 14x11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1898-1908 K.u.k. Infanterie Regiment Freiherr von Mollinary No. 38. katonai parancs, napi parancs
1
17020.

1898-1908 K.u.k. Infanterie Regiment Freiherr von Mollinary No. 38. katonai parancs, napi parancs

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1855 S.M.S. Custoza a konstantinápolyi kikötőben állomásozó hajóról küldött levél a flotta parancsokságnak Triesztbe / 1855   S.M.S. Custoza watched after the Empire's interests in Constantinople.  Folded letter, possibly a cover letter, bearing number 18, addressed to the high command of the navy in Trieste.
1
17021.

1855 S.M.S. Custoza a konstantinápolyi kikötőben állomásozó hajóról küldött levél a flotta parancsokságnak Triesztbe / 1855 S.M.S. Custoza watched after the Empire's interests in Constantinople. Folded letter, possibly a cover letter, bearing number 18, addressed to the high command of the navy in Trieste.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1841 A Haditengerészet Főparancsnokságához intézett olasz nyelvű jelentés borítója az S.M.S.Sofia indulásáról. A hajó Schmidt hadnagy vezetésével Zárába tart. Az elismervény aláírása Velencében, / Folded cover of a report in Italian to the High Command of the Navy on the departure of S.M.S. Sofia under Fregattenleutnant Schmidt bound for Zara. Acknowledgement signed in Venice, May 25, 1841.
1
17022.

1841 A Haditengerészet Főparancsnokságához intézett olasz nyelvű jelentés borítója az S.M.S.Sofia indulásáról. A hajó Schmidt hadnagy vezetésével Zárába tart. Az elismervény aláírása Velencében, / Folded cover of a report in Italian to the High Command of the Navy on the departure of S.M.S. Sofia under Fregattenleutnant Schmidt bound for Zara. Acknowledgement signed in Venice, May 25, 1841.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1917 Az osztrák.magyar Sibeniki repülőállomásának pecsétje hivatalos dokuemntumon / Überrechnungkonsignation from Company 1 of Matrosenkorps dated 4/3. 1917 addressed to Seeflugstation Sebenico. Official form on watermarked paper. K. u. k. Küstenflugstation Sebenico seal
1
17023.

1917 Az osztrák.magyar Sibeniki repülőállomásának pecsétje hivatalos dokuemntumon / Überrechnungkonsignation from Company 1 of Matrosenkorps dated 4/3. 1917 addressed to Seeflugstation Sebenico. Official form on watermarked paper. K. u. k. Küstenflugstation Sebenico seal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse