Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3208855
22154
483
14000
Jewellery and precious metal items
1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban
3208861
22155
483
14000
2959695
22156
483
7500
Ezüst(Ag) gyümölcskés csont nyéllel, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 28,5 g 3061082
22157
483
15000
3302969
22158
483
7500
Ezüst (Ag) kerek váza vitrintárgy, jelzett, m: 3,5 cm, 15,6g 3302976
22159
483
Ezüst (Ag) arab érmével díszített levélnyitó kés, jelzett, h: 16,5 cm, 25g 3302987
22160
483
19000
Ezüst (Ag) fogvájótartó, jelzett, h: 8,5 cm, 45,2g
3302217
22161
483
Vegyes ezüst tétel, jelzett, bruttó 86g 3269155
22162
483
Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g
3299122
22163
483
4600
Ezüst (Ag) kanál, jelzett, 23 g 3300652
22164
483
60000
Ezüst (Ag) talpas kínáló, jelzett, d: 20 cm, 290g 3300656
22165
483
280000
Ezüst (Ag) art deco háromrészes szervírozó szett. Csont szigetelőkkel. Cukortartó fedél nélkül. Jelzett, 1115g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF