Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 172

1974 Ezüst (Ag) Georg Jensen dán dísz villa , jelzett, h: 14 cm, nettó: 40, g Aranyozott, hibátlan díszdobozban
22154.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

22155.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

22156.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

22157.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) kerek váza vitrintárgy, jelzett, m: 3,5 cm, 15,6g
22158.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst (Ag) arab érmével díszített levélnyitó kés, jelzett, h: 16,5 cm, 25g
22159.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Ezüst (Ag) fogvájótartó, jelzett, h: 8,5 cm, 45,2g
22160.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Vegyes ezüst tétel, jelzett, bruttó 86g
22161.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) máltai kereszt mintás szalvétagyűrű, 2 db, jelzett, d: 4,5 cm, nettó: 49,6 g
22162.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) kanál, jelzett, 23 g
22163.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst (Ag) talpas kínáló, jelzett, d: 20 cm, 290g
22164.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) art deco háromrészes szervírozó szett. Csont szigetelőkkel. Cukortartó fedél nélkül. Jelzett, 1115g
22165.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF