11064.
Beendet 483. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Jelzés nélkül: Jelenet a jégen. Olaj, farostra kasírozott vászon . Üvegezett , dekoratív keretben 15x30 cm