10848.
Beendet 483. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Hauke jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé laza fakeretben. 63,5×93 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!