Azonosítatlan jelzéssel: Vitorlás hajók. Olaj, vászon. Jelzett. 70x50 ... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Azonositatlan-jelzessel-Vitorlas-hajok-Olaj-vaszon-Jelzett-70x50-cm-Enyhen-serult-keretben~II3288870
3288870
11008
483
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Azonosítatlan jelzéssel: Vitorlás hajók. Olaj, vászon. Jelzett. 70x50 cm Enyhén sérült keretben