Lamoth Emil: Elektroakusztika. Bp., é.n., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói k... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Bucher/Bucher-Technik~1000027/Lamoth-Emil-Elektroakusztika-Bp-en-Muszaki-Konyvkiado-Kiadoi-kopottas~II3228914
3228914
20499
483
Books: Technics
Beschreibung: Lamoth Emil: Elektroakusztika. Bp., é.n., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Megjelent 1770 példányban.
: nk