19065.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Sopron szab. kir. város közkönyvtárának összesített könyvjegyzéke. I. kötet. Magyarnyelvű munkák. Összeáll. Kund Aranka. Gesamtkatalog der öffentlichen Bücherei der kgl. Freistadt Sopron. I. Band. II. Teil: Werke in deutscher Sprache. Zusammengestellt von Stefan Radó. Sopron, 1932, Székely és Társa, VII+383+1 p. Korabeli reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel.